שמלת כלה – כיצד בוחרים?

יום הנישואין הנו אחד מהימים המאושרים בחיי בני הזוג, אם לא המאושר שבהם.

במשך חודשים רבים עמלים בני הזוג למצוא את השילוב המושלם שיהפוך את הערב שלהם, ליל הכלולות, לחוויה בלתי נשכחת להם, למשפחתם ולאורחיהם.

השילוב הזה כולל את האולם, את התפריט, את סידור הפרחים, את המוזיקה, את הצלמים ועוד אינספור פרטים קטנים שמשתלבים ביחד ליצירת מופת שלמה אחת שתפקידה ליצור את האירוע המושלם שבני הזוג יזכרו כל ימי חייהם.

אחד מהנושאים עליהם יש לתת את הדעת מתייחס להופעת בני הזוג.
בני הזוג מהווים באופן טבעי את מסמר הערב. עיני כולם יינעצו בבני הזוג בעת כניסתם לאולם האירועים ובמשך כל הערב, ולכן כל חתן וכל כלה ירצו להיראות במיטבם.
בשעה שהחתן יהיה לבוש בחליפה איכותית ומיוחדת שיתכן שייעשה בה שימוש גם לאחר החתונה, הרי שהכלה תהיה לבושה בשמלת כלולות שנועדה רק לאירוע זה, פריט לבוש שאי אפשר לטעות בכך שהוא מיועד ללילה אחד בודד בחיי הכלה, ליל הכלולות.

יש מגוון עיצובים עצום של שמלות כלולות, החל מהשמלות הפשוטות ביותר וכלה באלו הכוללות אלמנטים מורכבים היוצרים שמלת נישואין שקשה להסיר ממנה את העין.

בבוא הכלה המיועדת לבחור לעצמה את השמלה שתעשה לה את הערב נלקחים בחשבון כמה גורמים שיקבעו איזו שמלה תרכוש.

ראשית, אופיה של הכלה משחק כאן תפקיד חשוב. אמנם מדובר באירוע מיוחד ובבגד חד פעמי, אך עדיין אופיה של הכלה מהותי. מאופיה נגזר טעמה. בחורה האוהבת בגדים פשוטים בחיי היום יום, סביר להניח שתעדיף את הקו הפשוט של שמלות הכלולות. לעומתה, בחורה האוהבת בחיי היום יום שלה בגדים נוצצים הכוללים אלמנטים מיוחדים המושכים הרבה תשומת לב, סביר להניח שתחפוץ בשמלה מיוחדת ומורכבת  באותה מידה לליל כלולותיה. לכן, בבואה לבחור לעצמה שמלת כלולות, ינסה המעצב או המוכר בראש ובראשונה לתהות על קנקנה של הלקוחה ולהכיר את אופיה וטעמה על מנת להציע לה שמלה מתוך קו העיצובים המתאים לה. אין טעם להציע לבחורה פשוטה האוהבת לבוש פשוט ובלתי יומרני שמלה מתוך קולקציית השמלות המורכבות הכוללות אלמנטים מורכבים, נוצצים וראוותנים.

הגורם שנזכר הינו המהותי ביותר, בסופו של דבר כמו עם כל בגד, כך גם עם שמלת הכלולות, הטעם של הקונה מהווה את הגורם הראשון במעלה כשבאים לבחור שמלת כלה.

גורם נוסף ממנו לא ניתן להתעלם גם כשמדובר באירוע כה מיוחד וחגיגי הינו הגורם הכספי – התקציב.

החתונה הנה אירוע חד פעמי, כך יש לקוות, ובני הזוג ירצו שהאירוע יהיה מושלם ולצורך כך יהיו מוכנים להשקיע את כל שנדרש. יחד עם זאת יש לזכור שהאירוע על כל מרכיביו הנו אירוע יקר הדורש השקעה משמעותית מבני זוג הנמצאים בראשית דרכם ובדרך כלל משאביהם יהיו מוגבלים. צריך גם לזכור שאחרי ליל הכלולות, חשוב ומשמעותי ככל שיהיה, מגיעים "החיים האמיתיים". יש צורך להתפרנס, לדאוג למגורים, לריהוט הדירה ולהיערך לכל מה שהחיים המשותפים כוללים. יש לקחת את כל זאת בחשבון בעת תכנון תקציב החתונה ולהתחשב בכך גם בעת רכישת השמלה. לכן, התקציב מהווה גורם משמעותי בהחלטה ביחס לשמלת הכלולות ולעיתים הכלה המיועדת תצטרך להתפשר ומבין כמה אלטרנטיבות שיוצעו לה תצטרך להתחשב בתקציב העומד לרשותה.

סלון שמלות כלה ותיק בחיפה כולל מגוון עיצובים נרחב וישמח להציע לכל כלה את מה שמתאים לה ולכיסה.

Flora Israel  או בשמותיו האחרים Flora Bride או Flora Bridal הפך את חלומן של כלות רבות למציאות בערב הכל כך מיוחד שלהi, ערב הכלולות וישמח לסייע גם לך.